top of page
Frame 58.png

Prime Computers – український виробник персональних комп’ютерів, що вже понад 20 років забезпечує надійною та функціональною технікою найбільші підприємства та організації в Україні.

 

Наші лінійки комп’ютерної техніки – це широкий вибір моделей та конфігурацій, що задовольнить потребу будь-якого користувача: для роботи, навчання, комунікацій, потужні ігрові та графічні станції, виконані у форматі моноблоку чи Full tower ПК.

  

Кінцеві користувачі надають перевагу нашим комп’ютерам через їх надійність та зручність в користуванні та обслуговуванні. Для підприємств та організацій ми пропонуємо зручні та гнучкі умови роботи, електронний документообіг та дотримання всіх тендерних процедур.

 

Виробництво комп’ютерної техніки Prime є виробничим підрозділом найбільшого в Україні системного інтегратора компанії «ІТ-Інтегратор», що підтримує та впроваджує провідні практики корпоративної соціальної відповідальності та бере активну участь у волонтерській діяльності з підтримки захисників України.

 

Ми пишаємось тим, що у 2022 році не тільки не припинили виробництво комп’ютерів Prime, але й забезпечили альтернативні логістичні ланцюжки постачання усіх комплектуючих, необхідних для більшості наших конфігурацій.

 

Виробництво триває у дві зміни, а наші логістичні комплекси у Києві та Львові готові до відвантаження до двох тисяч ПК у базовій чи користувацькій комплектації щомісяця.

 

Надаємо комплексні послуги з налаштування та обслуговування ПК - від налаштування операційної системи та необхідного програмного забезпечення до модернізації техніки і сервісної підтримки

 

Працюємо разом з вами на Перемогу!

Cертифікати та ліцензії

9001_ua.png
14001_ua.png
iso_iec27_page-0001_-_kopiya_2.jpeg

Партнери

Бажаєте приєднатися до нашої

партнерської еко-системи?

Напишіть нам і ми з радістю обговоримо
з Вами можливі варіанти співробітництва

Наші замовники

Залишились  запитання?

Напишіть нам

Group 48095419.png

Дякуємо за Ваш запит!

bottom of page