3 нояб. 2023 г.
Зважаючи на нові реалії, у яких ми живемо, працюємо та навчаємося, питання якісного технічного забезпечення української освіти починає відігравати чи не головну роль в забезпеченні безперервності освітнього процесу.
Без сумніву, це може бути не найпотужніше, але сучасне та актуальне обладнання – з якісним програмним забезпеченням, швидкими та потужними системами і, за думкою багатьох фахівців, саме у форматі ПК, а не лептопу.
Адже традиційний настільний ПК для освітніх цілей має вагомі переваги: вищу потужність за однакову вартість, можливість апгрейду та несе меншу загрозу здоров’ю дитини чи дорослого, який вимушено перебуває за його екраном по 5–8 годин на день.
Особливо питання забезпечення комп’ютерною технікою важливе сьогодні для закладів освіти та наукових установ, які потребують специфічного та складного технічного обладнання, наприклад, для наукових досліджень, інженерії, графіки, рендерингу архітектурних проєктів, інформаційного аналізу та інших сфер, де потрібна висока продуктивність і велика обчислювальна потужність.
За словами директора з виробництва Prime PC «ІТ-Інтегратор» Андрія Блощинського, освітні та наукові українські установи мають певні запити.«У нашій компанії вже понад 20 років існує виробничий підрозділ Prime PC, який спеціалізується саме на виробництві якісної, сучасної та доступної комп’ютерної техніки, конфігурації якої зокрема розроблені відповідно до запитів освітніх та наукових установ України. Наприклад, до війни команда Prime PC виробила та поставила велику кількість персональних комп’ютерів різної конфігурації та супутнє обладнання до них для закладів вищої освіти України, серед яких Національний університет «Львівська політехніка», Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова, НУБіП України, Національний лісотехнічний університет України, Сумський державний університет та багато інших», – розповідає Андрій Блощинський.
Виробництво українських комп’ютерів Prime жодного дня не зупиняється й у війну та забезпечує велику кількість запитів на діджиталізацію освітніх закладів в Україні.
Наразі підприємство виробляє до двох тисяч персональних комп’ютерів на місяць – від легкої до надскладної модифікації, а також під індивідуальне замовлення з необхідними технічними характеристиками та мінімальним терміном постачання, гарантійним та постгарантійним обслуговуванням і сервісним забезпеченням.
Підприємство має систему управління якістю та екологічного менеджменту розробки продукції, сертифіковані відповідно до стандартів ISO 9001-2015 та ISO 14001-2015, власні складські та логістичні потужності та велику команду висококваліфікованих фахівців.
На запит клієнта також можуть бути надані послуги з апгрейту техніки та оновлення, встановлення та налаштування ПЗ на ваших ПК, а також безкоштовний прорахунок можливих конфігурацій для майбутніх проєктів на будь-який бюджет як для приватного, так і державного сектору, зокрема з виконанням умов тендерних закупівель, що сьогодні є обов’язковою умовою для закупівель в сфері освіти.
Лептоп чи ПК? У сучасних умовах вибір на користь стаціонарних комп’ютерів українського виробництва цілком очевидний.
ПК в міні-формфакторі від Prime – одне з найпопулярніших рішень для освітніх цілей сьогодні в Україні, адже, за твердженнями наших колег-освітян, це – така сама мобільність, як і при використанні ноутбуку, але доповнена повноцінним екраном монітора, можливістю апгрейту та значно доступніша при збереженні високої продуктивності та зручності в користуванні.
Джерело osvita.ua